Загальні збори громадян 22.03.2017

22 березня 2017 року в приміщенні Лозівського будинку культури відбулась конференція уповноважених представників Лозівської територіальної громади Шаргородського району Вінницької області.

На конференції була присутня делегація Шаргородської районної ради та районної адміністрації на чолі з головою районної ради Поповим Михайлом Антоновичем.

А також був присутній депутат обласної ради від політичного об’єднання «Самопоміч» Соляник Вадим Cергійоич.

Нажаль на конференцію зібралось не так і багато односельчан.

Основну увагу сільський голова під час свого звіту акцентував на зробленому за попередній рік, а це чимало - проведено капітальний ремонт пам’ятного знаку воїнам загинувшим під час другої світової війни витрачено 490 тисяч гривень, виділено близько 120 тисяч гривень на Лозівську ЗОШ І-ІІІ ст. та Теклівську ЗОШ І ст., в 105 тисяч гривень виділено було на закупівлю та доставку щеня з Мурафського кар’єру для підсипання місцевих доріг.

Депутат Соляник Вадим акцентував свою увагу на нестабільній ситуації в країні, наголосив на те що країна перебуває в стані війни, але незважаючи на це ним і його помічниками багато робиться для розвитку Шаргородського району.

Основні зусилля спрямовуються на збереження Шаргородської центральної лікарні та надання допомоги малозабезпеним та багатодітним сім’ям учасникам бойових дій.

Підсумовуючи конференцію Михайло Попов дав пораду керівництву села зосередитись на 1-2 основних напрямках (найважливіший ремонт доріг) та довести їх до кінця щоб не було соромно дивитись людям в очі.